עיסוי טנטרה ניו יורק

עיסוי טנטרה ניו יורק

מחקר חדש בן עשר שנים מגלה שעיסוי טנטרה ניו יורק מוריד לחץ דם, מקל על חרדות ודיכאון ויכול לעזור להפרעות במצב הרוח.

עיסוי טנטרה הוא מסורת עבודת גוף מהודו. הוא ידוע בעיקר בטכניקות המדגישות גוף ונפש רגועים על מנת לעזור למקלט להשתחרר מחסימות רגשיות, מגבלות אנרגטיות, תחושות לחץ וחוסר ערך. המטרה היא להגביר את זרימת האנרגיה בכל הגוף של המקלט עם משיכות רצופות איטיות. כאשר נעשה על ידי מטפל מנוסה, זה יכול להיראות כמדיטציה בתנועה, שכן אדם עלול להרגיע את מוחו מהגירוי החושני של התנועות הללו על כל תא של הווייתם, כפי שהיו עושים בזמן תרגול יוגה או מדיטציה בבית או בשיעור.

עיסוי טנטרה ניו יורק אולי לא חדש לגמרי אבל עדיין יש בו תפיסה מוטעית. https://tessa-murphy.com/feeds/projinspearfor1971.php

עיסוי טנטרה הוא טכניקה עתיקה, שמקורה ביוגה ואיורוודה. התרגול מנחה את הפרט במגע עם גופו ושם דגש על טיפוח, החלמה, ריפוי והרפיה.

היא הוכרה רשמית ב-1969, בתנועת אסכולת החשיבה החופשית של ראג’ניש אושו כארוטיקה אנטי-עולמית. צורה זו של טנטרה יוגה כוללת את ההכרה בכך שאורגזמה מינית יכולה להביא להגשמה שלטענתה תאחד גברים ונשים עם הכוח האלוהי.

ב-1985 אמרה הסופרת וונדי דוניגר כי “טנטרה היא הממד המודחק ביותר של ההינדואיזם”, וטענה כי “פוטנציאל השחרור שלה היה מאוים ברצינות הרבה לפני הזמן המתועד”.

משתמשים לעתים קרובות בתחליבים בניחוחות שונים ובחליטות חושים כדי לעורר חושים שונים.

עיסויי גוף מלאים מעוררים את כל חלקי הגוף, כולל ולא רק הגב, הרגליים, הישבן, הידיים והרגליים. הם משמשים גם לעבודה על שרירים מסוימים כדי לפתוח אותם. טיפולים אלו נמשכים כשישים דקות לפגישה אחת או יוצאים בקבוצה של 60 עיסויים במשך שלושה ימים.

היתרונות של עיסוי

עיסויי טנטרה עוסקים בשלום וקבלה. לקבל את עצמך, לקבל את הדחפים והרצונות שלך, לקבל את בן הזוג שלך.

כשאתה מקבל עיסוי טנטרה בניו יורק אתה מקבל את השולחן לגמרי לעצמך. אתה יכול להחזיק את התחתונים שלך.

לאחר מכן התחל עם קרצוף גוף מלא ושמן חם ומרגיע, אשר ישפשף באיטיות לכל סנטימטר של העור שלך. “בלתי אפשרי לא”

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

EnglishGermanHungarianPolishRomanian